Oferta pracy
ZPT-3623

Delivery Manager

ALIOR BANK

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 18 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie portfelem projektów bankowości internetowej Alior Online i mobilnej Alior Mobile od strony zespołów wytwórczych backendu,

  • bycie głównym punktem kontaktu dla interesariuszy – managementu, jednostek biznesowych, innych jednostek wytwórczych,

  • proponowanie i wdrażanie efektywnych metod pracy,

  • budowanie relacji z dostawcą zewnętrznym.

Nasze wymagania

  • umiejętność koordynowania i wdrażania projektów IT,

  • wykształcenie wyższe IT lub pokrewne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,

  • znajomość architektury systemów.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę z nowymi technologiami i z wieloma projektami, często bardzo skomplikowanymi,

  • program szkoleń,

  • współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu it,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju,

  • bogaty pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, dni rozwojowe, sekcje sportowe itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje