Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Delphi Developer

Symfonia sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Delphi XE4

  • MS SQL

O projekcie

Główne zadanie to rozwijanie desktopowej aplikacji Symfonia R2Płatnik. Implementacja nowego GUI (formatki, kartoteki, raporty) oraz nowych funkcjonalności biznesowych przy użyciu Delphi XE4, MS-SQL.

Szukamy doświadczonego programisty, który będzie brał udział projektowaniu rozwiązań, szacowaniu pracochłonność oraz implementacj. W zespole są programiści, testerzy. Zespół wykonuje pracę ustaloną z ‘Właścicielem produktu’.

Stanowisko daje wpływ na wybór stosowanych rozwiązań technologicznych oraz sposób implementacji rozwiązań i finalną postać produktu. Oferujemy możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swoich umiejętności.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań przypisanych w projekcie

  • Praca utrzymaniowa istniejących rozwiązań

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności

  • Ścisła współpraca z testerami i Właścicielem produktu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu minimum rok

  • Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

  • Znajomość języków programowania Delphi, T-SQL, mile widziana znajomość C#

  • Stosowanie SOLID i dobrych wzorców projektowych

  • Stosowanie zasad tworzenia czystego kodu i czystej architektury

  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (SCRUM)

  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji kodu - repozytorium kodu (GIT)

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość technologii .NET Framework, WPF + MVVM, LINQ, Entity Framework

Podział czasu pracy
85%

Rozwój aplikacji

15%

Rozwój własny / doskonalenie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6 programistów, 2 testerów

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • wzorce projektowe

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Karta sportowa MultiSport

  • Prywatna opieka medyczna Enel-Med

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie wypoczynku (przy umowie o pracę)

  • Brak dress code'u

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami.

Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Przewiń do profilu firmy