Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Delphi Developer

Biuro Usług Komputerowych Softres Sp. z o.o.O firmie

  • Zaciszna 44, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Biuro Usług Komputerowych Softres Sp. z o.o.

Zaciszna 44

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Delphi

  • SQL

  • MSSQL

  • Firebird

O projekcie

Jeżeli:

Posiadasz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania lub rozwijasz własne projekty i dbasz o jakość i czytelność kodu to zapraszamy do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych modułów, dodawanie nowych funkcjonalności do systemu "Sprawny Urząd"

Nasze wymagania

  • Znajomość programowania w Delphi

  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL, Firebird)

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • Umiejętności obiektowego programowania

To oferujemy

  • Dowolną formę współpracy (UoP, B2B)

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • Zarobki adekwatne do umiejętności + regularne premie kwartalne

  • Otwartość na wewnętrzne inicjatywy

  • Przestrzeń do wdrażania własnych rozwiązań

  • Jest normalnie (brak sztywnych norm i koleżeńska atmosfera)

BUK „Softres” firma działającą na rynku informatycznym od 1988r. Regionalny lider rozwiązań informatycznych dla potrzeb administracji. Nasze autorskie rozwiązania wykorzystywane są w licznych jednostkach samorządowych takich jak: starostwa powiatowe, urzędy miejskie, urzędy gmin, zakłady gospodarki komunalnej i wiele innych. Poszukujemy osoby, która wesprze nas w tworzeniu i rozwoju oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy