Oferta pracy

Demand Planner

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG będącej właścicielem rozpoznawalnego brandu poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Analiza i interpretacja danych historycznych
  • Bieżące pozyskiwanie danych z pozostałych działów ( marketing, sprzedaż, produkcja ) niezbędnych do aktualizacji prognoz
  • Tworzenie i modyfikowanie prognoz, analiza odchyleń
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Bieżące wsparcie procesów planistycznych
  • Rekomendowanie działań mających na celu poprawę wyników sprzedaży

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw oraz planowania ( popytu, podaży, produkcji )
  • Bardzo dobra znajomość branży FMCG
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się zaawansowanymi funkcjami programu excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesujący system premiowy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy