Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Demand planner

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w planowaniu sprzedaży i popytu? Potrafisz podejmować decyzję w oparciu o dane rynkowe i prowadzić analizę danych? Nie czekaj, aplikuj!

    Demand Planner
    Nr ref.: /79/06/2019/PB/41192
    Warszawa

    oferujemy

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony,
    • atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie,
    • zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
    • możliwość rozwoju swoich kompetencji,
    • pracę w dynamicznym środowisku,
    • przyjazną i partnerską atmosferę,
    • dogodną lokalizację miejsca pracy - Warszawa Włochy,
    • aktywny udział w ciekawych projektach.

    zadania

    • przygotowanie prognoz długo- i krótkookresowych na rynek Polski,
    • analiza danych historycznych, trendów, sezonowości oraz ich wpływu na prognozę / realizację budżetu,
    • planowanie zapasów i sprzedaży w oparciu o dane historyczne i trendy sprzedaży,
    • bieżąca kontrola prognozy sprzedaży w kontekście założeń biznesowych,
    • zarządzanie procesem planowania w wybranych kategoriach produktów,
    • udział w planowaniu rocznego budżetu,
    • organizacja spotkań z innymi działami oraz prezentacja prognoz i założeń,
    • współpraca z działem Supply Chain, i Sprzedaży.

    oczekujemy

    • wykształcenia wyższego- preferowane ekonomiczne bądź pokrewne
    • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 4 lata
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
    • znajomości programu SAP APO
    • biegłej znajomość programu Excel
    • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
    • umiejętności strategicznego myślenia i interpretacji danych biznesowych

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47