Logo Pracuj.pl

Demand Planning Specialist

British American TobaccoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy tworzeniu prognozy sprzedaży w oparciu o analizę danych historycznych oraz informacji dostarczanych przez dział Marketingu, Finansów i Sprzedaży wraz z bezpośrednim przełożonym.
  • Ścisła współpraca z działem Logistyki w celu optymalizacji zapasu i maksymalizacji dostępności produktów.
  • Przygotowywanie i wprowadzanie do systemu prognozy sprzedaży oraz danych niezbędnych do cyklicznego raportowania wyników firmy.
  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz ad-hoc.

Nasze wymagania

  • Absolwent kierunków związanych z analizą danych (ekonomia, metody ilościowe, zarządzanie lub inne kierunki ścisłe).
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, dokładność i doskonała organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.
  • Doświadczenie w obszarze planowania popytu lub na podobnym stanowisku mile widziane.

To oferujemy

  • Zadania, w których liczy się samodzielność, własna inicjatywa i umożliwiające dalszy rozwój;
  • Pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

British American Tobacco

WE ARE BAT

At BAT we are committed to our Purpose of creating A Better Tomorrow. This is what drives our people and our passion for innovation. See what is possible for you at BAT.

• Global Top Employer with 53,000 BAT people across more than 180 markets

• Brands sold in over 200 markets, made in 44 factories in 42 countries

• Newly established Tech Hubs building world-class capabilities for innovation in 4 strategic locations

• Diversity leader in the Financial Times and International Women’s Day Best Practice winner

• Seal Award winner – one of 50 most sustainable companies

BELONGING, ACHIEVING, TOGETHER

Collaboration, diversity and teamwork underpin everything we do here at BAT. We know that collaborating with colleagues from different backgrounds is what makes us stronger and best prepared to meet our business goals. Come bring your difference!

Demand Planning Specialist, Warszawa