Logo Pracuj.pl

Department Manager - C.H. Cuprum Arena

BENETTON RETAIL POLAND SP. Z O.O.O firmie

BENETTON RETAIL POLAND SP. Z O.O.

Generała Władysława Sikorskiego 20

Lubin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, planowanie wydajnej i skutecznej pracy działu
  • raportowanie o wynikach do bezpośredniego przełożonego
  • dbałość o wygląd działu zgodnie z zasadami VM obowiązującymi w danym sezonie
  • szkolenie nowych pracowników, kontrola obsługi klienta
  • realizacja założonych budżetów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku z-ca kierownika sklepu
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • chęć rozwoju zawodowego i stałego podwyższania kompetencji
  • umiejętności sprzedażowe
  • odpowiedzialności za wysoki standard firmy

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • uniform na każdy sezon
  • bonusy świąteczne
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • elastyczność w planowaniu Twojego grafiku
  • rabat na produkty marki Benetton
  • miłą atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteś zaangażowany w osiąganie wspólnych celów?

Potrafisz działać kreatywnie? Chcesz się rozwijać?

DOŁĄCZ DO NAS!

UNITED COLORS OF BENETTON COLOR, KNITWEAR & SOCIAL COMMITMENT!

To właśnie cechy jakie wyróżniają nas na przestrzeni ostatnich dekad! Jesteśmy marką opierającą swoją prace na ważnych ideach: OTWARTOŚĆ, TOLERANCJA ORAZ SZACUNEK! Jeżeli i dla Ciebie jest to ważne…

Department Manager - C.H. Cuprum Arena, Generała Władysława Sikorskiego 20, Lubin