Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Department Manager - C.H. Galeria Sfera

BENETTON RETAIL POLAND SP. Z O.O.

  • Mostowa 5, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Mostowa 5

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, planowanie wydajnej i skutecznej pracy działu

  • raportowanie o wynikach do bezpośredniego przełożonego

  • dbałość o wygląd działu zgodnie z zasadami VM obowiązującymi w danym sezonie

  • szkolenie nowych pracowników, kontrola obsługi klienta

  • realizacja założonych budżetów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku z-ca kierownika sklepu

  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • chęć rozwoju zawodowego i stałego podwyższania kompetencji

  • umiejętności sprzedażowe

  • odpowiedzialności za wysoki standard firmy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • uniform na każdy sezon

  • bonusy świąteczne

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • elastyczność w planowaniu Twojego grafiku

  • rabat na produkty marki Benetton

  • miłą atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteś zaangażowany w osiąganie wspólnych celów?

Potrafisz działać kreatywnie? Chcesz się rozwijać?

DOŁĄCZ DO NAS!

UNITED COLORS OF BENETTON COLOR, KNITWEAR & SOCIAL COMMITMENT!

To właśnie cechy jakie wyróżniają nas na przestrzeni ostatnich dekad! Jesteśmy marką opierającą swoją prace na ważnych ideach: OTWARTOŚĆ, TOLERANCJA ORAZ SZACUNEK! Jeżeli i dla Ciebie jest to ważne…

Przewiń do profilu firmy