Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Deputy Store Manager - Zastępca Kierownika

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROZPOCZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W MARC O’POLO.

    W związku z otwarciem nowego salonu MARC O’POLO we Wrocławiu (Wroclavia) od sierpnia 2018 r. poszukujemy pracowników sprzedaży, którzy z pasją i zaangażowaniem będą aktywnie kształtować historię naszego sukcesu. Zostaną oni przy tym aktywnie włączeni w procesy realizowane na naszych powierzchniach handlowych. Obejmują one, obok doradzania naszym klientom w trakcie rozmów sprzedażowych, także pozyskiwanie stałych klientów.
    DEPUTY STORE MANAGER
    (ZASTĘPCA KIEROWNIKA) (M/K)

    TWOJE OBOWIĄZKI:

    • Wspieranie Store Managera w realizacji zadań administracyjnych
    • Koordynowanie i motywowanie zespołu
    • Odpowiedzialność za przestrzeń sprzedażową, dbałość o jak najlepszą prezentację przestrzeni sprzedażowej, planowanie promocji
    • Komunikacja przy pomocy interfejsów takich jak Purchasing i Visual Merchandising

    TWÓJ PROFIL:

    • Najlepiej, gdybyś miał/-a za sobą szkolenie z zakresu sprzedaży detalicznej lub kurs menadżera w branży tekstylnej
    • Kilka lat doświadczenia na porównywalnym stanowisku w segmencie premium
    • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Jesteś mocno zorientowany/-a na klienta, posiadasz cechy świetnego sprzedawcy, rozumiesz zasady i prawa rządzące biznesem i potrafisz myśleć biznesowo
    • Posiadasz dar organizacyjny i w sposób niezależny i zorientowany na rozwiązanie podchodzisz do pracy
    • Umiejętności komunikacyjne i pozytywny sposób bycia

    DODATKOWO:

    • Oferujemy specjalny program ,,High Potential'' sponsorowany przez MARC O’POLO (zawierający specjalne szkolenia dla Zastępcy Kierownika na potencjalnego Managera)

    Zostań członkiem zespołu MARC O'POLO i ubiegaj się o pracę w trybie online za pośrednictwem poniższego przycisku.
    Już teraz cieszymy się, że będziemy Cię mogli poznać!

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    MARC O’POLO EINZELHANDELS GMBH, VERENA BOSCH - HUMAN RESOURCES, HOFGARTENSTRASSE 1, 83071 STEPHANSKIRCHEN, GERMANY, WWW.MARC-O-POLO.COM