Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Derma - Ekspert - Dermokonsultant/-ka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sales Service Sp. z o.o.

    Jako renomowana i ugruntowana firma prowadzimy projekt dla lidera w sprzedaży dermokosmetyków i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: WARSZAWA

    OPIS STANOWISKA

    • reprezentowanie firmy, poprzez promowanie i sprzedaż produktów dermokosmetycznych w aptece,
    • doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry,
    • dbałość o wizerunek firmy, oraz merchandising produktów w aptekach.

    WYMAGANIA

    • pozytywne nastawienie do budowania relacji z klientami,
    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • ukierunkowanie na osiąganie celu i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji,
    • łatwość w przyswajaniu wiedzy,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • dyspozycyjność, praca również w wybrane weekendy w miesiącu
    • znajomość podstaw z pielęgnacji skóry i doświadczenie w sprzedaży- będą dodatkowym atutem

    OFERUJEMY

    • ciekawą pracę z najlepszymi markami kosmetycznymi na rynku,
    • stabilne zatrudnienie, wraz z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia,
    • regularne szkolenia z zakresu wiedzy produktowej i technik sprzedaży,
    • bardzo miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
    • możliwość rozwoju osobistego.

    ZAPEWNIAMY PEŁNE PRZYGOTOWANIE i WDROŻENIE DO PRACY.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.