Oferta pracy

Dermokonsultant/Dermokonsultantka

Dr.Max Polska

  • Kruszwicka 1, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kruszwicka 1

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • porada dermokosmetyczna

  • reprezentowanie firmy, poprzez promowanie i sprzedaż produktów dermokosmetycznych w aptece

  • realizacja celów sprzedażowych

  • współpraca z zespołem aptecznym

  • dbałość o magazyn oraz ekspozycję asortymentu

  • dbałość o standardy Dr. Max

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, lub wyższe. kosmetologia, farmacja lub pokrewne- będą dodatkowym atutem

  • doświadczenie oraz znajomość technik sprzedaży - będą dodatkowym atutem

  • znajomość produktów dermokosmetycznych

  • ukierunkowanie na osiąganie celu i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

  • łatwość w przyswajaniu wiedzy

  • otwartość i komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę-zlecenie

  • program adaptacyjny przygotowujący do objęcia stanowiska

  • szkolenie z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz szkolenie produktowe i kosmetologiczne

  • liczne benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

  • program wsparcia pracowników

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dr.Max to jedna z największych sieci franczyzowych aptek w kraju. Silna pozycja na rynku sprawia, że apteki uczestniczące w sieci franczyzowej są solidnym i stabilnym pracodawcą.

Głównym celem działalności sieci franczyzowej Dr.Max jest zapewnienie Pacjentom, jak najlepszej obsługi, konkurencyjnej oferty oraz profesjonalnej opieki farmaceutycznej. Dlatego dla sieci franczyzowej Dr.Max to ludzie są największym kapitałem. Wspólnie z nimi codziennie realizujemy najważniejsze dla Nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi, troska.

Przewiń do profilu firmy