Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dermokonsultant/-ka

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    URGO Polfa Łódź to polski oddział międzynarodowego koncernu URGO International, zatrudniającego 2600 pracowników na całym świecie. Mamy ponad 16 letnie doświadczenie na polskim rynku gdzie jesteśmy właścicielem marek Polfa Łódź, Alugastrin, Urgo, Alvityl, Humer, oraz wyłącznym dystrybutorem dermokosmetyków z laboratoriów: Uriage, Auriga oraz preparatów medycyny estetycznej z laboratoriów: Neostrata, Mesoestetic.
    Więcej informacji na naszej stronie: www.urgopolfalodz.pl

    Obecnie w wyniku rozwoju naszej firmy oraz rosnących wyzwań w Dziale Sprzedaży związanymi z nowym podejściem do naszych klientów, poszukujemy najlepszych kandydatów/kandydatki do pracy na pozycji:

    Region: Wielkopolski

    Opis stanowiska:

    • Promowanie produktów firmy Uriage, Auriga, Urgo w wybranych aptekach do klientów
    • Promocja wybranych dermokosmetyków do środowiska lekarskiego
    • Profesjonalne doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry
    • Realizowanie założeń sprzedażowych
    • Dbałość o wizerunek firmy oraz merchandising produktów w aptekach
    • Comiesięczne raportowanie do bezpośredniego przełożonego

    Wymagania:

    • Łatwość w przyswajaniu wiedzy
    • Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą
    • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz wykształcenie kosmetologiczne

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na zasadzie umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy pracy z wiodącymi na rynku markami dermokosmetyków w międzynarodowej organizacji
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.