Oferta pracy

Dermokonsultantka/Dermokonsultant

NCF Spółka AkcyjnaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Specjalista

NCF S.A. to agencja promocyjna pracująca dla największych marek kosmetycznych takich jak Vichy, La Roche-Posay, CeraVe, L'Oreal, Maybelline, NYX, Lancome, YSL, Giorgio Armani, Urban Decay, Helena Rubinstein, Biotherm.

Jesteśmy stabilną firmą, istniejącą od 2002 roku.

                  Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko

Jakie będą Twoje zadania w pracy ?

  • prowadzenie konsultacji  w aptece
  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej obsługi  na najwyższym poziomie
  • budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • realizacja celów sprzedażowych
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów

Kogo szukamy?

  • Osób, które posiadają doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży(branża dermokosmetyków będzie dodatkowym atutem)
  • Otwartych i entuzjastycznie nastawionych  do podejmowania nowych wyzwań i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pasjonatów  zainteresowanych światem kosmetyków aktywnych
  • Ludzi, którzy potrafią dzielić się swoją wiedzą popartą doświadczeniem bądź wykształceniem a praca  z pacjentem daje im radość i satysfakcję.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system premiowy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Bezpieczne warunki pracy
  • Atmosferę opartą na współpracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy