Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dermokonsultantka

  • Gliwice, Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2019-05-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    Miejsce pracy: Gliwice, Rybnik
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy w branży dermo-kosmetycznej, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko Dermokonsultantka.

     Firma Empire Pharma sp. z o.o. od 2014 roku zajmuje się produkcją, promocją i sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej, aptek, gabinetów kosmetycznych i hurtowni.

    OPIS STANOWISKA:

    • Miejsce pracy: GLIWICE (1 wakat), RYBNIK (1 wakat)
    • Promocja i sprzedaż produktów dermo-kosmetycznych
    • Dermo-konsultacje w aptekach
    • Budowanie pozycji nowej marki w kanale aptecznym
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Diagnozowanie potrzeb pacjentów i dobór właściwej pielęgnacji
    • Dbałość o wizerunek firmy oraz o widoczność produktów w aptekach
    • Raportowanie wyników swojej działalności
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu aptek

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Ukierunkowanie na osiąganie celu i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
    • Łatwość w przyswajaniu wiedzy
    • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
    • Dyspozycyjność, praca również w wybrane soboty w miesiącu w godz. 9.00-16.00
    • Chęć pracy blisko ludzi, przy sprzedaży bezpośredniej
    • Mile widziane wykształcenie : kosmetologia, medyczne i pokrewne
    • Znajomość podstaw z pielęgnacji skóry i doświadczenie w sprzedaży- będą dodatkowym atutem
    • Znajomość rynku dermo-kosmetycznego- będą dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny
    • Umowę o pracę po okresie próbnym
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne
    • Narzędzia pracy (telefon służbowy, zaliczka na koszty)
    • Zwrot kosztów podróży służbowych
    • Regularne szkolenia
    • Możliwość rozwoju zawodowego ( awans na stanowisko przedstawiciela )
    • Przyjazną atmosferę
    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zapewniamy pełne przygotowanie przed startem pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMPIRE Pharma sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest EMPIRE Pharma sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie przy al. Jana Pawła II 54 C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.