Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dermokonsultantka

Perrigo Poland sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie klientom profesjonalnej i rzetelnej obsługi

  • Informowanie o właściwościach dermokosmetyków, prowadzenie konsultacji

  • Budowanie długotrwałych relacji z pacjentami

  • Monitorowanie stanów magazynowych dermokosmetyków

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Ukierunkowanie na osiąganie celu i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym/ konsultantki/ promotorki

  • Nienagnaną prezencję i wysoką kulturę osobistą

  • Znajomość rynku kosmetycznego i aptecznego

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowa zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności;

  • Motywujący system premiowy

  • Możliwość szkoleń i rozwoju osobistego

  • Pracę w stabilnie i prężnie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji.

Szukamy ambitnych osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Osób komunikatywnych, lubiących pracę z ludźmi.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Perrigo Company is dedicated to making lives better by bringing high quality and affordable self-care products that consumers trust everywhere they are sold. Help us do it.

Przewiń do profilu firmy