Dermokonsultantka

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2018-12-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Inter Fragrances, producent marki Seboradin w związku z dynamicznym rozwojem
    poszukuje kandydatek na stanowisko:

    Dermokonsultantki
    na województwo mazowieckie
    (preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa i okolice)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • prowadzenie dermokonsultacji z zakresu pielęgnacji włosów i skóry głowy przy użyciu specjalistycznego sprzętu,
    • bardzo dobra znajomość portfolio firmy i przekazywanie szczegółowych informacji o produktach,
    • odpowiedzialność za estetyczny wygląd stoiska podczas akcji.

    WYMAGANIA:

    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
    • nienaganna prezencja,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu dermokonsultacji,
    • dodatkowym atutem kandydatki będzie wykształcenie kierunkowe – studenci lub absolwenci kierunków: chemia (w tym chemia kosmetyczna), biologia, biotechnologia, farmacja, kosmetologia, zdrowie publiczne i pokrewne.

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • pakiet specjalistycznych szkoleń i kursów,
    • możliwość rozwoju,
    • pracę w polskiej firmie z długoletnią tradycją,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Jeśli jesteś zainteresowana i spełniasz powyższe kryteria ogłoszenia prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w terminie do 21 grudnia 2018r.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Edytę Pawluśkiewicz prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Edyta Pawluśkiewicz LARA, NIP 6772076271, REGON 120019328, ul. Sadowa 32, 61-657 Poznań na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Administratorem Danych Osobowych jest Edyta Pawluśkiewicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Edyta Pawluśkiewicz LARA, NIP 6772076271, REGON 120019328, ul. Sadowa 32, 61-657 Poznań, email: [email protected], tel. +48 61 896 15 00.

    Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencja niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

    Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania C V.

    Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

    Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.