Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dermokonsultantka

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.

    DermoMedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. to lider polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków medycznych o najwyższych stężeniach substancji aktywnych i przełomowych składnikach czynnych.

    Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tak prestiżowych marek jak: DERMAQUEST®DERMOMEDICA®, NANOFRAX®

    Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi gabinetami kosmetologicznymi, obiektami typu medyczne SPA i lekarzami. Oferujemy prestiżowe zabiegi terapeutyczne, produkty profesjonalne, okołozabiegowe i detaliczne o ponadprzeciętnej skuteczności działania. DERMOMEDICA COSMECEUTICALS jest jedną z najszybciej rozwijającą się firm w branży beauty kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

    Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy:

    Opis stanowiska:

    Praca na tym stanowisku ma charakter bardzo samodzielny i indywidualny. Będziesz odpowiedzialna/y za:

    • prowadzenie w gabinetach współpracujących dni otwartych, reprezentowanie firmy podczas ich prowadzenia i aktywne wsparcie sprzedaży zabiegów i kosmeceutyków detalicznych.
    • Poszukiwanie nowych gabinetów na podległym terenie i nawiązywanie pierwszych kontaktów biznesowych
    • Przeprowadzanie pokazów w nowych i współpracujących gabinetach z zakresu terapeutycznych zabiegów Dermaquest i Dermomedica.
    • Wspieranie i aktywne współdziałanie z Regionalnych Kierownikiem sprzedaży i Regionalnym przedstawicielem handlowym / Szkoleniowcem.

    Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

    • praktycznych umiejętności manualnych w zakresie wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz, w szczególności pracy z peelingami chemicznymi
    • wysokiego poziomy wiedzy z zakresu substancji kosmetycznych, chemii kosmetycznej, składów INCI (warunek niezbędny)
    • doświadczenia na podobnym stanowisku sprzedażowym / konsultacyjnym
    • wysokich kwalifikacji interpersonalnych w zakresie sprzedaży
    • automotywacji do osiągnięcia sukcesu biznesowego
    • pasji do pracy z drugim człowiekiem
    • samodyscypliny pracy
    • dyspozycyjności
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • wysokie wynagrodzenie, stosowne do kompetencji i zaangażowania w pracy
    • umowę na pełen etat. Całość wynagrodzenia oskładkowana zgodnie z Kodeksem Pracy i przelewana formalnie na konto.
    • pracę w dynamicznej firmie nastawionej na rozwój i pogłębianie wiedzy branżowej
    • szkolenia podnoszące poziom wiedzy i kompetencje zawodowe
    • narzędzia IT/B2B podnoszące standard obsługi i zamawiania produktów.
    • komfortowy samochód służbowy
    • nowoczesny ultrabook i tel. komórkowy
    • możliwość awansu i budowania drogi kariery
    • zadowolenie z pracy z produktami o ponadstandardowej efektywności działania
    • możliwość wpływania na kierunki rozwoju produktów
    • wieloletnią współpracę
    • bardzo dobrą, pozytywną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z aktualnym zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.