Oferta pracy

Design Engineer (obszar CAD)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Lodowa 103

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie części estetycznych oraz konstrukcyjnych z zapewnieniem ich funkcjonalności dla suszarek i pralek

  • Projektowanie części wykonanych z tworzywa sztucznego lub metalu, przy zachowaniu wymogów konstrukcji narzędzia oraz procesu wytworzenia

  • Opracowywanie koncepcji z wykorzystaniem rezultatów analiz FEM oraz obliczeń łańcuchów tolerancji

  • Opracowywanie geometrii w systemie NX z zapewnieniem możliwości dalszego rozwoju komponentów przez cały okres życia produktu

  • Zarządzanie dokumentacją w systemie Teamcenter PDM

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze projektowania lub rozwoju produktów mechanicznych (np. wnętrza lub nadwozie samochodowe)

  • Znajomość zasad konstrukcji części z tworzyw sztucznych z uwzględnieniem wymogów narzędziowych

  • Dobre umiejętności koncepcyjne

  • Doświadczenie w pracy w parametrycznych systemach CAD

  • Wykształcenie wyższe, inżynierskie, w dziedzinie technicznej

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop