Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Design Engineer

Kingspan Water & Energy Sp. z o.o.

Topolowa 5

Rokietnica (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących formowanie rotacyjne i inne procesy produkcyjne, które spełniają wymagania klientów i wymagania prawne;

  • Współpraca z klientami w zakresie opracowywania i wprowadzania nowatorskich rozwiązań projektowych;

  • Generowanie i prezentowanie rozwiązań projektowych zgodnych w ramach zaplanowanych terminów i budżetu;

  • Zarządzanie procesem wprowadzania nowego produktu i zapewnienie wsparcie dla działów produkcji, zakupów,, marketingu i sprzedaży w celu wprowadzenia nowego produktu, jak również w zakresie zapytań klientów;

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wspierającej działy marketingu, produkcji, jakości i zakupów, w tym modele 3D CAD, rysunki techniczne 2D, BOM-y, specyfikacje komponentów i dokumentację ECN;

  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur rozwoju zgodnie z wymaganiami jakościowymi i regulacyjnym.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra/ biegła znajomość języka angielskiego;

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie inżynierii projektowej w środowisku produkcyjnym (najlepiej produkcji polimerów, metodą formowania rotacyjnego, wtryskowego lub rozdmuchowego).

  • Dobra znajomość środowiska 3D CAD (mile widziane z wykorzystaniem Solidworks);

  • Doświadczenie w analizie MES (FEA);

  • Doświadczenie w korzystaniu z produktów MS Office (Excel, Powerpoint i Word);

  • Kwalifikacje na co najmniej minimalnym poziomie w dziedzinie tworzyw sztucznych lub inżynierii mechanicznej (lub pokrewnej dyscypliny technicznej), mile widziane w branży polimerów;

  • Dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, proaktywne i zadaniowe nastawienie;

  • Umiejętność planowania zadań, zdolności analityczne;

  • Czynne prawo jazdy.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie;

  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna dla Pracownika i najbliższej rodziny, ubezpieczenie grupowe, karta lunchowa, dofinansowanie do karty Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny, świadczenia z ZFŚS);

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz szkolenia.

Jesteśmy ekspertami i innowatorami w następujących dziedzinach: przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie magazynowania energii, oczyszczania ścieków i pozyskiwania wody deszczowej, pozyskiwania energii wiatru i słońca, oferujemy również konkurencyjne cenowo pakiety Monitoring i Service dla wszystkich dostarczanych przez nas produktów służących do zasilania domów i przedsiębiorstw na całym świecie.

Naszą misję realizujemy angażując nasze wartości, którymi są UCZCIWOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ, PRACA ZESPOŁOWA & ODWAGA. Jako członek rodziny Kingspan Water & Energy będziesz wspierany we wdrażaniu tych wartości zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym.

Dowiedz się więcej o Kingspan Water & Energy – odwiedź naszą stronę www.kingspan.com/pl/pl-pl/grupa-kingspan/kingspan-water-energy

Przewiń do profilu firmy