Oferta pracy

Design Manager/Architekt Prowadzący

ARCHICOM S A

Generała Romualda Traugutta 45

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem doboru pracowni projektowych (analiza rynku, przeprowadzenie przetargu, przygotowanie umów i harmonogramów, współpraca w trakcie realizacji).

  • Koordynowanie procesu projektowania (nadzór m.in. nad harmonogramem).

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym interdyscyplinarnym zespołem, zaangażowanym w tworzenie inwestycji deweloperskiej.

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i dbałość o jej zgodność m.in. z wymaganiami inwestora, filozofią zamieszkiwania, przepisami prawa.

  • Współpraca m.in. z zespołem projektantów, działem ekspansji, organami administracji publicznej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie projektowania budynków mieszkalnych na samodzielnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe - architektura, urbanistyka.

  • Doświadczenie w zakresie koordynacji pracy zespołu projektowego.

  • Znajomość przepisów prawa, w szczególności: prawa budowlanego, KPA, przepisów techniczno-budowlanych, przepisów ochrony środowiska.

  • Praktyczna znajomość procesu pozyskiwania pozwoleń dot. inwestycji deweloperskich.

  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań i trendów w budownictwie mieszkaniowym.

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie architektury.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • Możliwość pracy przy tworzeniu inwestycji deweloperskich w zespole profesjonalistów.

  • Stabilną pracę u wiodącego dewelopera na rynku wrocławskim.

  • Opiekę medyczną LuxMed.

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego.

  • Program emerytalny finansowany w całości przez pracodawcę (PPE).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj”.

Od 35 lat realizujemy marzenia o własnym mieszkaniu, a biznesowi zapewniamy przyjazne przestrzenie do pracy. Swoje korzenie mamy w studiu projektowym, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca. We Wrocławiu zrealizowaliśmy blisko 200 obiektów, w tym osiedla wieloetapowe Olimpia Port, Planty Racławickie z designem biofilicznym czy rewitalizowane Browary Wrocławskie. Cel jest niezmienny – dostarczać mieszkańcom nowy standard mieszkania.

Przewiń do profilu firmy