Logo Pracuj.pl

Design Manager

Cersanit S.A.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Chcemy poznać Twoje rekomendacje naszych kierunków rozwoju, ponieważ:

◦ od Ciebie będzie zależeć jak będzie wyglądała strategia wzornicza w kolejnych latach,

◦ to właśnie Ty będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie grafik nowych produktów w kategorii płytek ceramicznych,

◦ liczymy, że przeprowadzisz nas przez proces realizacji projektów na bazie Twoich koncepcji,

◦ od Ciebie będzie zależeć końcowy efekt naszych najlepszych projektów, które będziesz współtworzył z Product Managerami oraz podległym zespołem grafików.

Nasze wymagania

Poznajmy się, jeśli:

◦ design i najnowsze trendy to Twoja pasja, którą chętnie z nami się podzielisz,

◦ chcesz zobaczyć efekty Twoich projektów graficznych na półkach sklepowych,

◦ od kilku lat realizujesz podobne zadania,

◦ potrafisz zarządzać wdrożeniami projektów, mając na uwadze proces NPD,

◦ jesteś wstanie porozumiewać się w języku angielskim,

◦ posiadasz prawo jazdy kat. B i chętnie zobaczysz nasze lokalizacje.

To oferujemy

◦ realny wpływ na wygląd produktów naszych marek,

◦ możliwość wcielenia w życie własnych pomysłów,

◦ świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie do wypoczynku,

◦ możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy,

◦ dofinansowanie do szkoleń,

◦ kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • jeden krótszy dzień pracy

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Design Manager, Kielce