Oferta pracy

Design Manager

Echo Investment S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i ocena możliwości wykorzystania terenu pod kątem planowanych inwestycji (analiza chłonności)

  • tworzenie koncepcji projektów (z uwzględnieniem prawa budowlanego i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego)

  • współpraca z zewnętrznymi pracowniami architektonicznymi (nadzór nad zleconymi pracami)

  • współpraca z wewnętrznym działem realizacji oraz zewnętrznymi firmami wykonawczymi

  • wybór i kontraktacja wykonawców w zakresie projektowania

  • współpraca przy ustalaniu planu i harmonogramu dla projektu

  • nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - architektura

  • min 5-letnie doświadczenie w projektowaniu architektonicznym (zdobywane u dewelopera bądź w pracowni architektonicznej)

  • doświadczenie na różnych etapach – podczas projektowania i w trakcie realizacji

  • znajomość AutoCad, środowiska Microsoft Office

  • znajomość REVIT, ArchiCAD – mile widziane

  • doświadczenie przy budynkach mieszkaniowych (projektowanie i realizacja)

  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski (1-2 x miesięcznie)

  • dobra znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i przepisów pokrewnych

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

  • dołączając do zespołu otrzymasz umowę o pracę u lidera na polskim rynku deweloperskim.

  • prywatną opieką medyczną oraz dostęp do pakietów sportowych.

  • szansę na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności.

  • będziesz miał/a okazję współpracować z zespołem profesjonalistów różnych zespołów i branż przy projektach mieszkaniowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • inicjatywy dobroczynne

  • akcje promocyjne z partnerami biznesowymi

Echo Investment jest deweloperem, budującym w trzech sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu

Przewiń do profilu firmy