Oferta pracy

Asystent / -ka Projektanta

LindeO firmie

  • Pszczyna

    Pszczyna, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za projekt SAP / PM – Prometheus

  • Tworzenie zgłoszeń w systemie SAP / SRM, na podstawie ofert otrzymanych od managera lub przedstawiciela handlowego, monitorowanie zamówienia, potwierdzenie realizacji; tworzenie zamówień na magazyn (uzupełnianie zapasów)

  • Tworzenie raportów, zestawień na podstawie danych i protokołów otrzymanych od kierowników grup serwisowych (raport CES12, lista instalacji zbiornikowych i wiązkowych, montaż i demontaż instalacji u klientów, lista komputerów zainstalowanych u klientów, rejestr umów serwisowych);

  • Akceptacja inwestycji do odsprzedaży oraz odpowiedzialność za prawidłowe działanie bazy danych;

  • Wyjaśnianie niezgodności pomiędzy zamówieniami a fakturami (kontakt z dostawcami i działem zakupów), kontrola budżetu / wydatków

  • Prowadzenie rozliczeń działu: m.in. rejestracja czasu pracy

  • Tworzenie zgłoszeń w aplikacji Capex Aproval Tool, a także fakturowanie i zatwierdzanie faktur (UDT, faktury związane z użytkowaniem samochodów serwisowych)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe i dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie pracy w SAP, SRM, MS Office

  • Zdolność myślenia analitycznego

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i zdolność do pracy pod presją

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Praca w Linde oznacza również wiele możliwości zawodowych, współpracę z zespołami eksperckimi i korzystanie z najlepszych rozwiązań. Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny pakiet benefitów są naszym dodatkowym atutem.

Linde

Jesteśmy wiodącym koncernem na świecie w dziedzinie produkcji i dystrybucji gazów oraz budowie instalacji przemysłowych z ponad 100-letnią historią. Obsługujemy ok. 2 mln klientów w ponad 100 krajach i zatrudniamy prawie 80 000 pracowników. Linde to także 6 500 aktywnych patentów na świecie. W Polsce jesteśmy obecni od 1993 roku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw gazów i zaawansowanych technologii gazowych dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu, medycyny, ochrony środowiska oraz placówek naukowo-badawczych. Stosujemy nowoczesne rozwiązania systemowe, kładąc nieustanny nacisk na doskonalenie obsługi procesu produkcji i dystrybucji, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom rynku i potrzebom klientów.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto z nami pracować?

Wykraczanie poza standardowe myślenie, praca nad nowymi tematami i koncepcjami, dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów są konieczne do osiągania sukcesu w biznesie. Nasz dział oferuje Ci wiele możliwości doskonalenia swoich umiejętności w obszarze, w którym się specjalizujesz. Będziesz przyczyniać się do tego, aby Linde było globalną i różnorodną organizacją.

Linde działa odpowiedzialnie wobec swoich akcjonariuszy, partnerów biznesowych, pracowników, społeczności i środowiska we wszystkich obszarach biznesowych, regionach i lokalizacjach na całym świecie. Poprzez ciągłe doskonalenie technologii i produktów skutecznie łączymy cele biznesowe naszych klientów ze zrównoważonym rozwojem.