Designer - Projektant Wnętrz

Sunreef Venture S. A.O firmie

  • Tarcice 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 08 lip 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sunreef Venture S. A.

Tarcice 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie wnętrz jachtów – tworzenie wizualizacji wnętrz w programie 3dsMax z nakładką V-ray i Corona

  • obróbka wizualizacji w programie Photoshop

  • tworzenie rysunków poglądowych nowych propozycji projektowych dla Działu Projektowego w programie AutoCad

  • wyszukiwanie i wybieranie materiałów na potrzeby projektów wnętrz

  • spotkania z przedstawicielami firm oferujących materiały do wystroju wnętrz jachtów

  • sporządzanie list akcesoriów do projektów wnętrz jachtów (OpenOfice, Excel)

  • udział w wyjazdach służbowych na spotkania z klientami zagranicznymi

  • dobór akcesoriów i uczestnictwo w sesjach zdjęciowych jachtów po ich ukończeniu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura wnętrz, aranżacja wnętrz)

  • doświadczenie w pracy przy projektowaniu wnętrz minimum 1 rok

  • biegła znajomość programów 3dsMax i AutoCad

  • znajomość programu Photoshop

  • znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość drugiego języka obcego: niemieckiego, francuskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • kreatywność

  • wyobraźnia przestrzenna

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność realizacji kilku zadań pod presją czasu

  • dynamiczne podejście do wykonywanej pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje