Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Designer - Projektant

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Jesteśmy spółką działająca na rynku polskim i europejskim od 1992 roku, oferujemy profesjonalne oświetlenie oraz elementy dekoracyjne sezonowe i okolicznościowe. Działamy w sposób kompleksowy; udzielając konsultacji technicznych, wykonując projekty dekoracji na zlecenie klienta, dostarczając gotowe elementy. Posiadamy własną produkcję elementów dekoracyjnych i wyrobów z igliwia. Zapewniamy montaż, demontaż, magazynowanie i serwis elementów oświetleniowo - dekoracyjnych. Naszymi klientami są galerie i centra handlowe, agencje reklamowe, urzędy miast, zakłady gospodarki komunalnej, hotele, banki i wiele innych instytucji. Więcej o nas można się dowiedzieć na stronie: www.ipb-decoration.eu.

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Cele i zakres zadań:

    • Projektowanie elementów dekoracji przestrzennych zgodnie z potrzebami klientów i trendami na rynku
    • Nadzór nad autorskim projektem na wszystkich etapach – od kreacji po nadzór na efektem finalnym
    • Tworzenie prototypów dekoracji
    • Tworzenie dokumentacji projektowej
    • Bieżące monitorowanie trendów w designie oraz oferty konkurencji
    • Współtworzenie firmowego showroomu
    • Współpraca z zespołem technicznym i handlowym w zakresie rozwoju oferty

    Oczekiwania:

    • Bogate portfolio prac potwierdzające doświadczenie w projektowaniu elementów przestrzennych i elementów użytkowych
    • Wykształcenie wyższe artystyczne, w szczególności: wzornictwo przemysłowe, architektura, architektura wnętrz, rzeźba,
    • Wysoko rozwinięta wyobraźnie przestrzenna
    • Wyobraźnie, kreatywność, umiejętność nieszablonowego myślenia i wychodzenia poza schematy
    • Umiejętność wykonywania rysunku technicznego i dokumentacji projektowej
    • Umiejętność sprawnego tworzenia rysunków odręcznych i szkiców
    • Obsługa pakietu Adobe
    • Mile widziana wiedza z zakresie materiałoznawstwa, doświadczenie w zarzadzaniu zespołem

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur organizacyjnych;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji.
    • Benefity pozapłacowe
    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV z informacją, na które stanowisko aplikuje
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami