Oferta pracy

Desktop Support Engineer / Helpdesk

DCG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Active Directory

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów środowiska komputerowego

  • Czynny udział w projektach teleinformatycznych

  • Odpowiadanie i procesowanie zapytań

  • Przestrzeganie standardów należytego wykonania zadań

  • Podejmowanie bieżących działań w celu zapewnienia płynności realizacji zadań

  • Dokumentowanie zadań

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość Active Directory

  • Znajomość pakietu Office

  • Znajomość systemów Windows

  • Doświadczenie w zakresie wsparcia infrastruktury IT (minimum rok doświadczenia w Desktop Support)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

Screening, ok. 15 min.

2

Rozmowa online, ok. 1h

DCG

Diverse CG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy