Desktop Support Engineer

NOVOMATIC Technologies Poland S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Krakowska 368, Zabierzów (pow. krakowski), Kraków

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Active Directory

  • MS Windows

  • Linux

  • macOS

  • VMware

  • LAN/WAN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne w zakresie: oprogramowania systemowego, użytkowego; sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych (drukarki, projektory, urządzenia wielofunkcyjne); sieci komputerowych; telefonów VOIP i komórkowych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, urządzeń mobilnych

  • Prowadzenie dokumentacji, rejestrów, analiza procesów biznesowych i opracowywanie instrukcji

  • Realizacja zamówień wewnętrznych ( zakupy , porównania , analizy )

  • Podstawowa konfiguracja sieci ( VLAN i topologie sieciowe)

  • Podstawowe zarządzanie uprawnieniami , dostępami i kontami

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie udokumentowane i praktyczne doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT

  • Bardzo dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego

  • Praktyczna znajomość usługi MS Active Directory

  • Bardzo dobra znajomość systemów z rodziny MS Windows oraz podstawowa znajomość systemów Linux i macOS

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi

  • Przynajmniej podstawowa znajomość technologii wirtualizacji ( VMware/Hyper-V)

  • Ogólna znajomość zasad licencjonowania oprogramowania i systemów

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność , samodzielność , samoorganizacja i poczucie odpowiedzialności.

  • Inicjatywa i proaktywna postawa

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień sieciowych na poziomie Cisco CCNA

  • Praktyczna wiedza z zakresu technologii Microsoft – Windows Servers , usługi takie jak : DNS / DHCP / WDS, GPO/GPP itp.

  • Znajomość systemów monitoringu np. Zabbix/Nagios/Cacti itp.

  • Praktyczne doświadczenie w konfiguracji przełączników sieciowych ( VLAN/Trunki)

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem software , hardware i licencjami – Software & Hardware Asset managment

  • Umiejętność konfiguracji stanowiskowej programów księgowych i kadrowych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Skład zespołu

  • support

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy