Oferta pracy

Desktop Support Technician

QLOC S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

QLOC S.A.

Krakowiaków 36

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Office

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, reinstalacja, aktualizacja oraz naprawa sprzętu i oprogramowania.

  • Diagnozowanie i naprawa usterek systemów komputerowych oraz aplikacji podczas testów oprogramowania.

  • Świadczenie usług wsparcia technicznego dla pracowników firmy poprzez pomoc osobistą, telefoniczną lub e-mail dla dynamicznie zmieniającego się środowiska testowanego oprogramowania.

  • Opieka techniczna nad sprzętem IT.

  • Zakup oraz ewidencja sprzętu IT.

  • Przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników firmy.

  • Sporządzanie raportów dla przełożonych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość systemów Microsoft Windows 7/8/10 oraz pakietu MS Office na poziomie konfiguracji i rozwiązywania problemów.

  • Znajomość pracy w środowisku domenowym.

  • Bardzo dobra znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego.

  • Samodzielność, sumienność, skrupulatność, odpowiedzialność i systematyczność.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.

  • Otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu, w bezpiecznym środowisku pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i przyuczenia do wykonywania pracy na tym stanowisku.

  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej.

  • Kameralny zespół i fantastyczną atmosferę pracy.

  • QLOC Wellness, czyli:

  • Darmowe wsparcie psychologiczne zewnętrznych specjalistów (3 x w miesiącu)

  • Spotkania „power meetings” z trenerem, który proponuje 15-minutowy zestaw ćwiczeń rozciągających przy siedzącym trybie pracy (1 x w tygodniu)

  • Specjalistyczne webinary na temat zdrowego trybu życia (1 x w miesiącu)

  • Dragothon, czyli wewnętrzny event sportowy, podczas którego zbieramy środki na cele charytatywne

  • Karta MultiSport (po okresie próbnym)

  • Opieka medyczna Enel-Med (po okresie próbnym)

  • Fotel do masażu w biurze warszawskim o Owocowe poniedziałki *oraz* środy (świeże owoce i soki).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

QLOC S.A.

Masz doświadczenie w branży gier wideo? Poszukujesz stabilnego i przyjaznego środowiska pracy? Chcesz dołączyć do dobrze rozwiniętej i sprawnie działającej firmy, w której twoje obowiązki są jasno określone? Cenisz sobie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Sprawdź, jak się u nas pracuje!

W QLOC współpracujemy z największymi studiami i wydawcami w branży gier wideo, m.in. EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision czy BANDAI NAMCO Entertainment. Nasz szeroki zakres najwyższej jakości usług obejmuje development, testowanie i lokalizację. Pracujemy na wszystkich największych platformach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz silników takich jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i adaptować takie marki jak Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy