Detailer marki Porsche

Porsche Centrum Kraków - Auto Premium KusO firmie

Porsche Centrum Kraków - Auto Premium Kus

Jasnogórska 109

Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem Porsche centrum Kraków firma Auto Premium Kus poszukuje kadry pracowniczej na stanowisko:
Detailer marki PORSCHE

Miejsce pracy: Kraków, ul. Jasnogórska 109

Opis stanowiska:

  • wykonywanie, rewitalizacji, renowacji oraz zabezpieczeń pojazdów używanych oraz nowych
  • wykonywanie wszystkich procesów z zakresu detailingu
  • praca w zespole
  • realizacja programów wykonawczych

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku detailera
  • wysoko rozwinięte umiejętności pracy z maszynami polerskimi oraz powłokami ceramicznymi
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie bardzo wysokiego poziomu obsługi Klienta
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
  • dyspozycyjność
  • czynne prawo jazdy KAT B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę dla prestiżowej marki samochodów luksusowych
  • motywujący system wynagrodzeń
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

Informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy