Oferta pracy

Detailer - Social Media Assistant

JJ Management Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Pajęcza 23
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

JJ Management Sp. z o.o. Sp. k.

Pajęcza 23

Warszawa

Firma JJ Management to właściciel marki ADBL, produktów do profesjonalnej pielęgnacji pojazdów. Młoda, bardzo dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, z energicznym zespołem.

Poszukujemy samodzielnej, kreatywnej, zorganizowanej i dokładnej osoby na stanowisko pracownika w Dziale Marketingu – Detailer – Social Media Assistant.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie kanałów social media – planowanie i tworzenie treści, moderacja, raportowanie wyników;

- aktywne uczestnictwo w dyskusjach na forach oraz grupach związanych z detailingiem;

- poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających obecność marki ADBL w Internecie;

- kreowanie wizerunku firmy;

- poszukiwanie i wdrażanie brakujących kanałów/narzędzi social media;

- współpraca z grafikami w zakresie realizacji projektów graficznych na potrzeby Działu Marketingu.

Wymagania wobec osób ubiegających się o to stanowisko:

- doskonała znajomość rynku detailingu, a w szczególności produktów marki ADBL (także w praktyce) - WARUNEK KONIECZNY!

-  co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

- praktyczne doświadczenie w prowadzeniu serwisów społecznościowych poparte zrealizowanymi przykładami  – w CV prosimy wskazać konkretne prowadzone profile (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, TikTok etc.);

- doskonała  znajomość social mediów (w szczególności Facebook, Instagram);

- komunikatywność i kreatywność;

- umiejętność planowania;

- „otwarta głowa” – umiejętność pracy w zespole, ale jednocześnie samodzielność w realizacji zleconych zadań;

- precyzyjność i dokładność w wykonywaniu pracy;

- umiejętność starannego i jednocześnie szybkiego wykonywania powierzonej pracy;

- biegła znajomość języka angielskiego;

- wykształcenie co najmniej średnie;

- wysoki poziom kultury osobistej.

0 - 2 lata

W zamian za zaangażowanie i wysoki poziom kompetencji oferujemy:

- umowę zlecenie z możliwością zmiany na stałe zatrudnienie na pełny etat,

- pracę w stałym czasie (poniedziałek – piątek, 8:00 – 16:00),

- interesującą pracę w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV  z dopiskiem DSMA/0720  poprzez portal ogłoszeniowy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez JJ Management Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy