Oferta pracy

Detektyw w Biurze Operacyjno Dochodzeniowym

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance GroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza szkód pod kątem fraudowym (obsługa tzw. „alertów” dot. Potencjalnych wyłudzeń),

  • Sporządzanie rekomendacji dalszych działań w przypadku zdiagnozowania możliwego wyłudzenia,

  • Bieżąca współpraca z organami ścigania, a także partnerami terenowymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 leta doświadczenia w likwidacji szkód komunikacyjnych, najchętniej w zespołach „fraudowych” / szkód złożonych / o podwyższonym ryzyku,

  • Znajomość rynku ubezpieczeniowego,

  • Znajomość zagadnień z zakresu przestępczości ubezpieczeniowej,

  • Praktyczna znajomość programu MS Excel,

  • Umiejętność wyciągania wniosków z dostępnych danych,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań.

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z organami ścigania.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji,

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy