Oferta pracy

Dev/Ops Security Engineer

ING Tech PolandO firmie

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (lub w trakcie) – preferowany profil IT,
  • Posiadasz znajomość jednej z wymienionych technologii: Windows, UNIX, Red Hat Linux, Oracle, SQL Server,
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego, która umożliwi realizację projektów w międzynarodowym środowisku,
  • Posiadasz entuzjazm i chęć rozwoju w obszarze IT Security,
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość rozwiązań typu SIEM (Arcsight, Splunk, QRadar)
  • Znajomość zagadnienia Data Lost Prevention
  • Znajomość SCRUM, ITIL oraz COBIT
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość Metodyki Agile

Zakres obowiązków

40%
  - Wdrażanie nowych rozwiązań bezpieczeństwa IT

40%
  - Implementacja reguł IT Security dla aplikacji bankowych

20%
  - Testowanie oraz podnoszenie jakości scenariuszy IT Security

Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.
Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Pozostałe wymagania

  • Znajomość Metodyki Agile.

Ogłoszenie archiwalne