Ta oferta pracy jest nieaktualna od 466 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer Angular - Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref. 5516/JP
    Codziennie włączamy ponad 350 naszych
    Specjalistów do projektów
    informatycznych w całej POLSCE i EUROPIE
    Jesteś doświadczonym, ambitnym, a przede wszystkim szukającym nowych wyzwań zawodowych Programistą AngularJS? Chcesz stworzyć aplikację od podstaw, mieć realny wpływ na wykorzystywane technologie, architekturę i ostateczny rozwój aplikacji- dołącz do Connectis!
    Developer Angular/ Team Leader
    Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i programowanie warstwy front-end z wykorzystaniem Angular
    • Stworzenie od podstaw aplikacji bankowości elektronicznej
    • Prace wyłącznie dotyczące rozwoju (utrzymaniem zajmuje się specjalnie dedykowany do tego zespół)
    Oferujemy:
    • Możliwość pracy zdalnej lub z biura Connectis
    • Możliwość objęcia stanowiska Team Leadera
    • Możliwość samodzielnego doboru Programisty Angular JS, z którym stworzysz aplikację
    • Uprawiasz sport?- dostaniesz kartę Multisport
    • Dbasz o zdrowie swoje i rodziny?- otrzymasz prywatną opiekę medyczną
    1. CZY MASZ MIN. 4 LAT DOŚWIADCZENIA W TWORZENIU APLIKACJI WEBOWYCH?

    TAK NIE

    2. POSIADASZ ZAAWANSOWANĄ ZNAJOMOŚĆ TECHNOLOGII: JAVASCRIPT?

    TAK NIE

    3. MASZ MIN. ROCZNE DOŚWIADCZENIE KOMERCYJNE Z FRAMEWORKIEM ANGULARJS?

    TAK NIE

    4. ZGŁASZAM SIĘ!!

    Masz pytania?
    22 222 5000
    ytb f