Oferta pracy

Developer aplikacji (SAP, ABAP)

Polipol Service-Center Polska Sp. z o.o.

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji i doskonalenie wymagających rozwiązań wewnętrznych w środowisku SAP

  • Wdrażanie i obsługa interfejsów podsystemów oraz serwisów internetowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe i potwierdzone doświadczenie w tworzeniu aplikacji

  • Dogłębna znajomość języka programowania obiektowego ABAP (opcjonalnie Java; C++ lub podobne)

  • Praktyczna znajomość systemu SAP R3 lub S4 HANA

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, a także samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe

  • Praca w renomowanej firmie, będącej liderem w branży meblarskiej

  • Ciekawe zadania realizowane w przyjaznej atmosferze i bezpiecznych warunkach pracy

  • Oferujemy możliwość wykonywania pracy zdalnie (z dowolnej lokalizacji)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa POLIPOL to dziś jedno z największych i najnowocześniejszych w Europie przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji mebli tapicerowanych. Tworzymy produkty jedyne w swoim rodzaju dzięki unikatowemu połączeniu umiejętności pracowników, ich pasji do tworzenia oraz najwyższej jakości surowców. W centrum naszych zainteresowań zawsze znajduje się człowiek. Zarówno Klient, jak i Pracownik. Wiemy, że to jego kunszt, jego energia i jego nadzwyczajność, jest naszą siłą i kluczową przewagą na rynku.

Przewiń do profilu firmy