Logo Pracuj.pl

Developer aplikacji (SAP, ABAP)

Polipol Service-Center Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji i doskonalenie wymagających rozwiązań wewnętrznych w środowisku SAP
  • Wdrażanie i obsługa interfejsów podsystemów oraz serwisów internetowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe i potwierdzone doświadczenie w tworzeniu aplikacji
  • Dogłębna znajomość języka programowania obiektowego ABAP (opcjonalnie Java; C++ lub podobne)
  • Praktyczna znajomość systemu SAP R3 lub S4 HANA
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, a także samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe
  • Praca w renomowanej firmie, będącej liderem w branży meblarskiej
  • Ciekawe zadania realizowane w przyjaznej atmosferze i bezpiecznych warunkach pracy
  • Oferujemy możliwość wykonywania pracy zdalnie (z dowolnej lokalizacji)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Polipol Service-Center Polska Sp. z o.o.

Grupa POLIPOL to dziś jedno z największych i najnowocześniejszych w Europie przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji mebli tapicerowanych. Tworzymy produkty jedyne w swoim rodzaju dzięki unikatowemu połączeniu umiejętności pracowników, ich pasji do tworzenia oraz najwyższej jakości surowców. W centrum naszych zainteresowań zawsze znajduje się człowiek. Zarówno Klient, jak i Pracownik. Wiemy, że to jego kunszt, jego energia i jego nadzwyczajność, jest naszą siłą i kluczową przewagą na rynku.