Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer - Architekt Microsoft Dynamics AX

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PartyDeco to projektant i producent dekoracji. Firma powstała w 1995. Naszą misją jest kreowanie trendów w branży dekoracji okolicznościowych. Dzięki nim chcemy budować nastrój. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Chcemy budować organizację biznesową na najwyższym poziomie, wykorzystując do tego nowoczesne systemy zarządzania i technologie informatyczne. Obecnie jesteśmy liderem branży w Europie. Zatrudniamy ponad 200 osób i wciąż dynamicznie się rozwijamy. Nasza sprzedaż rośnie rok do roku o ok. 30%.

    W związku z rozwojem tworzymy kolejne miejsca pracy.
    Obecnie poszukujemy kandydatów na Stanowisko:
    110-150 zł netto/h (w przypadku B2B)
    Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę
    Miejsce pracy: Szczecin lub zdalnie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła rolę eksperta, który będzie miał kluczowy wpływ na kształt systemu.

    Główne zadania:

    • Projektowanie i implementacja zmian zgłoszonych przez użytkowników systemu Dynamics AX 2012
    • Rozwój i utrzymanie istniejących raportów
    • Kreowanie i wprowadzanie ulepszeń oraz zmian systemu Dynamics AX
    • Rozwiązywanie różnorodnych problemów zauważonych w systemie wymagających interwencji programistycznej
    • Udział w realizowanych projektach IT
    • Opracowanie dokumentacji projektowej

    Wymagania:

    • Doświadczenie w rozwoju Dynamics AX 2012
    • Doświadczenie w przygotowywaniu integracji z systemami zewnętrznymi.
    • Znajomość języków programowania: X++, T-SQL
    • Znajomość pakietu Visual Studio
    • Doświadczenie w pracy z SSRS
    • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
    • Zdolności analityczne wymagane przy projektowaniu rozwiązań

    Mile widziane:

    • Ogólna wiedza o funkcjonalnościach: Finanse, Sprzedaż, Zakupy, Produkcja, Magazyn.
    • Znajomość języka programowania: C#
    Oferujemy:
    • Udział w interesujących projektach i możliwość rozwoju zawodowego
    • Odpowiedzialność i samodzielność oraz duży wpływ na kształt systemu
    • Elastyczne godziny pracy i możliwość wykonywania pracy zdalnie
    • Rozszerzony pakiet multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie grupowe
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Spotkania integracyjne