Ta oferta pracy jest nieaktualna od 477 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer ASP.Net

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PCMI Sp. z o.o.

    Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku dostarczających oprogramowanie dla firm z branży gwarancji rozszerzonych. Główna siedziba firmy znajduje się w USA, posiadamy też odziały w Chiangmai (Tajlandia) oraz w Krakowie. Obecnie do zespołu w Krakowie poszukujemy developerów ASP.NET.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Analiza wymagań biznesowych i implementacja specyfikacji funkcjonalnej/technicznej,
    • Projektowanie i rozwijanie wielowarstwowej aplikacji webowej w technologiach .NET Framework, C#, ASP.NET Web Forms, ASP.NET MVC, jQuery.
    • Projektowanie i programowanie baz danych MS SQL Server,

    Wymagania:

    • Wykształcenie informatyczne/pokrewne,
    • Praktyczna znajomość ASP.NET MVC, C#, SQL,
    • Znajomość Javascript, jQuery, AJAX, CSS, Angularjs
    • Umiejętność projektowania i programowania baz danych (SQL Server),
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
    • Doświadczenie 2-3 lat na podobnym stanowisku,

    Mile widziane:

    • znajmomośc Xamarin
    Oferujemy:
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w najnowszych technologiach,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt B2B).
    • Kartę Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PCMI Sp zo.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PCMI Sp zo.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Fabryczna 20A Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.