Ta oferta pracy jest nieaktualna od 622 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer BI

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław
    3/2017

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Developer BI będzie brała udział w międzynarodowych projektach jako członek międzynarodowego teamu. Ulepszała, utrzymywała i zapewniała wsparcie dla rozwiązań BI.

    Profil idealnego kandydata:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie jako Developer BI.
    • Minimum 3 lata doświadczenia z SQL (T-SQL or PL/SQL) i data modeling.
    • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu hurtowni danych / rozwoju i / lub konserwacji.
    • Solidna, znajomość relacyjnych baz danych i Business Intelligence.
    • Doświadczenie w Oracle i Unix.
    • Informatica PowerCenter i SAP Business Objects / BI4 są wymagane.
    • Znajomość co najmniej jednego z języków (niemieckiego lub angielskiego) w stopniu komunikatywnym.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Łatwość nawiązywania kontaktów.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach.
    • Atrakcyjne warunki finansowe.
    • Prywatną opiekę medyczna.
    • Pakiet ubezpieczeniowy.
    • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport.
    • Wyjazdy integracyjne.
    • Szkolenia zawodowe i językowe.
    • Przyjazną atmosferę w pracy.
    • Wsparcie w relokacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom