Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mennica Polska S.A.

Annopol 3

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP.NET

  • IIS

Mile widziane

  • Java

  • Kotlin

  • Windows Mobile

  • PHP

  • Python

  • NFC

  • karty procesorowe ISO-7816

  • karty zbliżeniowe ISO-14443A/B

  • NXP

  • NXP-JCOP

  • JavaCard

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o specyfikację funkcjonalną,

  • Programowanie poszczególnych elementów aplikacji z wykorzystaniem wzorców projektowych,

  • Programowanie usług, aplikacji i bibliotek na różne platformy,

  • Tworzenie testów pokrywających wytworzone oprogramowanie,

  • Utrzymanie i rozwój istniejących produktów,

  • Praca z narzędziami GitLab, Jira.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,

  • Znajomość C# i ASP .net,

  • Doświadczenie w tworzeniu portali i sklepów WWW,

  • Wiedzę i doświadczenie z zakresu inżynierii oprogramowania,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,

  • Dobra znajomość usługi IIS.

  • Umiejętność tworzenia aplikacji dla Android (Java/Kotlin),

  • Doświadczenie w programowaniu urządzeń z Windows Mobile,

  • Znajomość języków PHP, Python,

  • Doświadczenie w zakresie technologii NFC, kart procesorowych ISO-7816, kart zbliżeniowych ISO-14443A/B, doświadczenie z produktami NXP,

  • Znajomość technologii JavaCard, doświadczenie z produktami NXP-JCOP.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • pracę w małym zespole, niekorporacyjne środowisko pracy,

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • możliwość szkoleń i rozwoju,

  • pakiet ZFŚS.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci