Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 9bits Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z Ustawą z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez 9bits Sp. z o.o.. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej 9bits Sp. z o.o. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji. Oferty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań lub nie wyrazili zgody na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone. Informujemy, że Administratorem danych jest 9 BITS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Solec 81B/A-51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Developer C#/.NET

9bits Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 26 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i utrzymywanie złożonych systemów informatycznych

  • Rozumienie potrzeb biznesowych i dobór rozwiązań adekwatnych do projektu

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań

  • Pisanie kodu zgodnie z najlepszymi praktykami

  • Przygotowanie testów jednostkowych do wytworzonego oprogramowania

  • Współpraca z liderem technicznym i zespołami projektowymi

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość języka C# i platformy .NET CORE 2.2/3.1 ewentualnie .NET Framework

  • Praktyczna znajomość stylu architektury oprogramowania REST

  • Praktyczna znajomość języka Transact SQL

  • Praktyczna znajomość min. jednego z frameworków: ORM EntityFramework, Dapper, Nhibernate, etc

  • Znajomość wzorców projektowych: Clean Code Principles,

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

  • Doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami kontroli wersji

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • REDIS, RABBIT MQ, AOP, ELK, NOSQL, xunit, Autofac, Docker

  • TeamCity, Jenkins, GitLab Pipelines

  • systemy Linux

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w zgranych zespołach z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • Współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów

  • Wpływ na rozwój produktu

  • Program rekomendacji pracowników

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Spotkania integracyjne

  • Szkolenia/konferencje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

9bits Sp. z o.o.

Firma 9 bits została założona w 2009 roku. Od tego czasu nasi developerzy dostarczyli ponad 300 projektów dla klientów w Europie Wschodniej. Celem firmy jest świadczenie nowatorskich innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii informatycznych.

Od samego początku, nasza siłą i przewagą jest umiejętność projektowania prostych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. U podstaw tej zdolności jest ciągłe doskonalenie się i poszukiwanie nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.