Developer do integracji

Pivotal Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Powązkowska 44C

Żoliborz

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • SQL

  • C#

  • WCF

  • WebAPI

  • T-SQL

  • Git

Mile widziane

  • ETL

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osób do naszego zespołu, który zajmuje się przekrojowo integracją (szyna/ bazodanowa) wdrażanych rozwiązań z systemami Klienta. Integracja jest jednym z ważniejszych komponentów prowadzonych przez nas projektów wdrożeniowych. Zależy nam na pozyskaniu osób, które mają już pewne doświadczenie w pracach integracyjnych

Twój zakres obowiązków

  • Prace programistyczne związane z zapewnieniem prawidłowych przepływów integracyjnych w realizowanych projektach

  • Integracja bazodanowa i szynowa aplikacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Masz kilkuletnie doświadczenie w pracach związanych z wdrożeniem i integracją rozwiązań software'owych w średnich i dużych firmach

  • Sprawnie i samodzielnie programujesz w C#/ środowisku .NET (.NET Core lub .NET Framework)

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu API - WCF (Soap) i WebApi (REST)

  • Dobrze znasz temat relacyjnych baz danych, szczególnie MS SQL i języka T-SQL

  • Posiadasz biegłą umiejętność pracy z GIT

  • Umiesz pisać czysty kod

  • Znasz narzędzia przydatne w procesie wytwórczym oprogramowania

  • Potrafisz współpracować w zespole

  • Umiesz zdobywać i dzielić się wiedzą

  • Jesteś zaangażowany/ -a i samodzielny/ -a.

  • Super, jeśli masz doświadczenie w integracjach w oparciu o ETL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla największych instytucji i firm

  • Profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia)

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe benefity

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

1. rozmowa z HR

2

2. rozmowa z potencjalnym przełożonym

3

3. decyzja/ oferta

Usprawniamy i wzbogacamy procesy sprzedaży, marketingu i obsługi klienta

Robimy to poprzez dostarczanie naszym Klientom nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań informatycznych

Z sukcesem działamy już od 20 lat

Zrealizowaliśmy ponad 100 znaczących projektów, które przyniosły naszym Klientom wymierne korzyści biznesowe

Do naszych rozwiązań wprowadzamy elementy sztucznej inteligencji w ramach współpracy z czołowymi ośrodkami badawczymi w kraju

Pracują z nami osoby, dla których ważne są budowa kompetencji i referencje z projektów w dużych organizacjach, nastawionych na przygotowanie innowacyjnych, wydajnych procesów dla swoich Klientów

Przewiń do profilu firmy