Oferta pracy

Developer front-end (m/k)

Imar Service Group sp. z o.o

8 00012 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

DEVELOPER FRONT-END (M/K)

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Javascript

  • HTML/CSS

  • C#

  • .NET Core

  • MS SQ

  • SCRUM

Mile widziane

  • UX

  • UI

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania Javascript (Typescript),

  • Implementacja (adaptacja) frameworków Javascript,

  • Integracja frontend - backend we współpracy z zespołem,

  • Uczestnictwo w analizie wymagań biznesowych - projektowanie i implementacja front-end i web-development.

  • Obsługa kodu w pełnym cyklu życia - projektowanie, prototypowanie, implementacja, testy, produkcja, wdrożenie, monitorowanie, utrzymanie i wsparcie, dokumentowanie.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub powiązane,

  • Doświadczenie - 5 lat na stanowisku developer; minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania na bazie Javascript (Typescript),

  • Kompetencje w zakresie programowania i debugowania Javascript (Typescript),

  • Wiedza i kompetencje w zakresie programowania HTML/CSS,

  • Wiedza w zakresie tworzenia oraz wykorzystywania usług http/REST,

  • Kompetencje w zakresie programowania (C#, .NET Core, MS SQL) niezbędne do integracji produktów Javascript(Typescript),

  • Znajomość metodyk Agile np. SCRUM,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Podstawowe kompetencje w zakresie porozumiewania się językiem angielskim.

  • Kompetencje w zakresie JS framework (Angular),

  • Doświadczenie w zakresie UX, projektowanie UI,

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych i technicznych w obszarze finansów i narzędzi wsparcia procesów: digitalizacji, automatyzacji, robotyki,

  • Kulturę pracy oparta o profesjonalizm, pracę zespołową i metodyki zwinne,

  • Swobodę w zakresie innowacji i wdrażania pomysłów

  • Stabilną pracę w dojrzałym zespole,

  • Partnerskie relacje w trakcie tworzenia produktów oraz budowie kompetencji,

  • Możliwość pracy z technologiami klasy Enterprise w środowisku korporacyjnym,

  • Elastyczny czas pracy i podejście produktowe w rozliczaniu zadań,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość wynagrodzenia uzależniona od umiejętności/doświadczenia).

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.