Oferta pracy

Centrum e-ZdrowiaO firmie

  • Dubois 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Centrum e-Zdrowia

Dubois 5A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

  • HTTP

  • REST

  • Angular

Mile widziane

  • DevOps

  • Docker

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do lidera w dziedzinie e-Zdrowia

Zastanawiasz się co robimy? To dzięki naszym pomysłom i umiejętności wdrażania systemów informacyjnych w obszarze ochrony zdrowia w Polsce mamy szanse na lepsze jutro. Wykorzystując posiadane kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Centrum e-Zdrowia to miejsce dla ludzi kreatywnych, którzy nie boją się realizować swoich pomysłów. Stawiamy zarówno na wykwalifikowaną kadrę, jak i osoby młode, ambitne, które są na początku swojej ścieżki zawodowej. Twoje zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju, wychodzenie z inicjatywą będzie dodatkowym, nagradzanym atutem. Monotonia? Tego u nas nie znajdziesz, ale damy Ci szansę, żebyś sprawdził to sam!

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja interfejsu użytkownika dla innowacyjnych systemów w ochronie zdrowia;

  • Udział w fazach analizy, projektowania i testów;

  • Code review;

  • Refactoring;

  • Analiza bieżących problemów systemowych i wydajnościowych w aktualnych systemach.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia na kierunku Informatyka lub pokrewnym;

  • Znajomość Angular w wersji 6+ (TS);

  • Znajomość podstawowych technologii Web (HTML5, CSS3, JavaScript, HTTP, REST);

  • Umiejętność korzystania frameworków do testowania: Protractor, Jasmine, Karma;

  • Znajomość systemów kontroli wersji (np. BitBucket);

  • Umiejętność pracy w środowisku CI/CD;

  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych;

  • Umiejętność pracy zespołowej i wysokie umiejętności interpersonalne;

  • Senior Frontend Developer - ekspercka znajomość Angular- min 4 lata doświadczenia

  • Frontend Developer - bardzo dobra znajomość Angular- min 3 lata doświadczenia

  • Junior Frontend Developer - podstawowa znajomość Angular

  • Znajomość metodyki DevOps i pracy z Docker;

  • Znajomość wytwarzania oprogramowania w podejściu zwinnym (Scrum);

  • Doświadczenie w pracy z Jira i Confluence;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność i zaangażowanie.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • ok. 45

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • testy funkcjonalne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie informatycznej (również w formie zdalnej)

  • umowę o pracę

  • elastyczną ofertę benefitów

  • pakiety medyczne

  • ubezpieczenia grupowe

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. „13-stkę”

  • rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji

  • dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • otoczenie profesjonalnego zespołu

  • dla najlepszych premie uznaniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • Kafeteria MyBenefit

Komentarze naszych pracowników:

„Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem działu HR do nowej osoby oraz bardzo zadowolony

z zaangażowania przełożonego jak i zespołu we wdrożenie mojej osoby w powierzone mi zadania”

Marcin P.

„Proces adaptacji jest dostosowany do umiejętności, nie czuję się przytłoczony ilością obowiązków”

Adam D.

„Sprawny onboarding, "wyczuwalna" przyjazna atmosfera i mniejsze napięcie w porównaniu do korporacji.”

Ewa Z.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

• w postaci elektronicznej:

o za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

o poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,