Logo Pracuj.pl

Developer Genesys Contact Center

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój systemu Contact Center Genesys – projektowanie, dostarczanie i testowanie rozwiązań technicznych oraz dbałość o wytworzony kod.
  • Konfiguracja systemu Contact Center Genesy.
  • Utrzymanie dostępności i wsparcie operacyjne systemu Contact Center Genesys - analiza, rozwiązywanie problemów oraz codzienne zadania operacyjne.
  • Współpraca z zespołem utrzymaniowym i rozwojowym, jednostkami utrzymującymi infrastrukturę oraz dostawcami zewnętrznymi w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych zadań.
  • Współpraca z właścicielem biznesowym systemu Contact Center Genesys w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych zadań.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze tworzenia oprogramowania w zakresie analizy, projektowania, rozwoju, wdrażania i testowania systemu Contact Center Genesys (Framework 8.5).
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w pracy z komponentami Genesys w wersji 8.1 lub wyższej.
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziami programistycznymi: Azure DevOps i XYZ.
  • Doświadczenie w integracji systemu Contact Center Genesys z systemami klasy CRM.
  • Wiedza w zakresie znajomość zasady działania protokołu SIP, koncepcji VoIP, sieci i bezpieczeństwa (SRTP/TLS).
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej SCRUM.
  • Wiedza w zakresie inżynierii oprogramowania w szczególności JavaScript i JSX.
  • Znajomość zagadnień, metodyk i narzędzi dotyczących modelowania danych, procesów, analizy wymagań i projektowania architektury systemów IT.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie oraz czytanie dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.
  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami.
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Partnerską atmosferę pracy.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • inicjatywy dobroczynne
  • bilety na sponsorowane przez Grupę wydarzenia sportowe

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa Energa, wchodząca w skład GRUPY ORLEN, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju.

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o. o. jest Spółką wspierającą Grupę Kapitałową

w zarządzaniu aplikacjami jak i infrastrukturą IT. Świadczymy usługi bezpieczeństwa informacji, dostarczamy stanowiska pracy Użytkownika (e-Workplace) oraz budujemy rozwiązania informatyczne w zakresie wytwarzania oprogramowania na potrzeby naszej Organizacji

Aktualne oferty pracodawcy
Nr referencyjny 37/DSO/EITE/2022

Developer Genesys Contact Center, podkarpackie