Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer Informatica Power Center

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Warszawa

    Opis stanowiska:

    CGI jest wiodącą, globalną i od wielu lat dynamicznie rozwijającą się i stabilną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Z terenu Polski świadczymy nasze usługi do wielu renomowanych polskich i zagranicznych klientów.

    W celu realizacji strategicznych i długofalowych projektów poszukujemy obecnie programistów Informatica Power Center. Oferujemy atrakcyjną i stabilną perspektywę współpracy, jak również ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju w przyszłości w firmie o wyjątkowej renomie wśród klientów i pracowników.

    Zakres obowiązków:
    • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
    • Projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL
    • Przygotowywanie raportowo-analitycznych w oparciu o środowisko klasy BI
    • Weryfikacja prac członków zespołu
    • Przygotowanie wymagań technicznych oraz dokumentacji projektowej
    • Odpowiedzialność za odbiory oprogramowania i systemów
    Wymagania:
    • Pół roku doświadczenia w pracy przy użyciu platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL,
    • Minimum rok doświadczenia w zakresie projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle,
    • Praktyczne doświadczenie w RDBMS Oracle 9i / 10g w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,
    • Projektowanie z wykorzystaniem SQL na poziomie zaawansowanym, mile widziane doświadczenie w rozwoju aplikacji przy użyciu PL/ SQL,
    • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile),
    • Doświadczenie w pracy dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych lub firmach o charakterze konsultingowym będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru BI oraz Big Data,
    • Znajomość narzędzi: SQL Developer, SVN, GitHub, JIRA, Confluence jest dodatkowym atutem,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (min. czytanie dokumentacji technicznej),
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy z danymi z różnych obszarów businessowych
    • Wysokie umiejętności personalne, komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową

    Czego możesz od nas oczekiwać:

    Zbuduj z nami swoja karierę!

    Prowadzenie biznesu nigdy nie było bardziej pasjonujące niż w dzisiejszych czasach. Żyjemy w erze transformacji cyfrowej. Digitalizacja przyśpiesza i zmienia nasz świat z dnia na dzień. CGI jest w samym centrum tych zmian, towarzyszy i wspiera Klientów a pracownikom oferuje najbardziej rozwijające projekty i oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju.

    Nasz sukces w CGI wynika z autentycznego zaangażowania naszych ekspertów i całej kadry. Jesteśmy zespołem. Stawiamy na dzielenie się: wyzwaniami i sukcesami, które są nieodłączną częścią naszej firmy. Wspólnie dzielimy się zyskiem, ściśle związanym z pewnym wzrostem CGI. Wszyscy zyskujemy dzięki wartości, którą wspólnie stworzyliśmy.

    Zapraszamy Cię do współtworzenia CGI – firmy będącej w czołówce największych, niezależnych firm świadczących usługi technologiczne i doradcze na świecie.

    Więcej o CGI na www.cgi.com. Zapraszamy do zapoznania się z nami!

    Rekomendacje kandydatów ze strony firm rekrutacyjnych uprzednio nie zaproszonych do współpracy z CGI nie będą rozpatrywane.

    CGI jest pracodawcą oferującym równe szanse.

    Ochrona danych osobowych naszych Kandydatów to jeden z najważniejszych aspektów naszej pracy.

    Przed wysłaniem aplikacji prosimy o zapoznanie się z regulaminem serwisu rekrutacyjnego, informującego o celu i zasadach przetwarzania przez CGI, Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych.

    Prosimy dodanie w pliku życiorysu o zgody, które pozwolą nam procesować dalej Państwa kandydaturę w procesie rekrutacyjnym.

    1️⃣ Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybraną ofertę pracy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem." *

    2️⃣ Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem".

    * - zgoda konieczna do utworzenia profilu i wzięcia udziału w procesie rekrutacji.