Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Developer Java (Kotlin)

RTV EURO AGD

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Muszkieterów 15

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Cloud

  • Spring Data

  • RabbitMQ

Mile widziane

  • Kotlin

O projekcie

Dołącz do nowego projektu, w którym pracujemy 4 dni zdalnie / 1 dzień w biurze.

Już za chwilę uruchamiamy nowy projekt, w którym przenosimy część funkcjonalności sklepu internetowego euro.com.pl do wydzielonego produktu w architekturze mikro usługowej. Idealny czas na dołączenie do zespołu.

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy developera o kompetencjach Java i Kotlin do małego i zgranego zespołu scrumowego. Pracujemy w iteracjach 2 tygodniowych, których efektem jest rozwój linii produktowej. Zespół składa się z developerów, analityka, PO oraz testerów, więc mamy komplet kompetencji, żeby realizować najciekawsze projekty.

Zespół pracuje dla klienta wewnętrznego, rozumiemy potrzeby, mamy wpływ na kształtowane rozwiązania i wiemy jaki efekt chcemy osiągnąć z biznesem.

Zapraszamy.

Nasze wymagania

  • komercyjne doświadczenie w języku Java 1.8+, docelowo Java 11,

  • znajomość technologii: Spring Cloud, Spring Data, RabbitMQ,

  • nastawienie na współpracę i realizację celu zespołu,

  • chęć pogłębiania własnych kompetencji, nauki nowych narzędzi i technologii,

  • znajomość i stosowanie dobrych praktyk programistycznych, jak.: clean code, TDD, code review, DDD,

  • kompleksowe podejście do rozwoju oprogramowania: analiza, architektura, programowanie, testy, utrzymanie,

  • umiejętność programowania obiektowego,

  • znajomość Kotlina,

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UI designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (od 07:00 do 09:00),

  • własne wydzielone biuro, tylko dla nas,

  • zespoły produktowe pracujące w scrumie,

  • realny wpływ na kształtowanie rozwiązań (doceniamy ludzi wychodzących poza schemat zadań),

  • licencję ItelliJ Idea,

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w zakresie najnowszych technologii mikrousługowych,

  • bezpośredni wpływ na powstające rozwiązania,

  • dobrą atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek,

  • pracę w środowisku ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, eventy sportowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne