Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer Java

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 08.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Opole, Nr Ref.: Java/OP

Axxiome Polska należy do globalnej grupy Axxiome z siedzibą w Szwajcarii, specjalizującej się w doradztwie biznesowym oraz wdrożeniach systemów IT dla banków, instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych na całym świecie.

Nowoczesne technologie mobilne oraz webowe sprawiają, że Twoje serce bije szybciej? Marzysz o stworzeniu aplikacji dostępu bankowego? Widzisz się w roli konsultanta umiejącego przekuć wymagania klienta na działający produkt? Twoje miejsce jest u nas!

OFERUJEMY

  • pracę w ciekawych projektach wykorzystujących nowoczesne technologie Web oraz Mobile: JS,Node.js, UI5, HTML5, SWIFT2, Objective-C, Java, OSGi, Cordova oraz narządzie projektowe: Youtrack, Jenkins, Git oraz Selenium
  • świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje z liderami
  • projekty konsultingowe dla instytucji finansowych na świecie
  • pełne wdrożenie do pracy z systemami bankowymi
  • umowę o pracę uwzględniającą AKUP
  • benefity pozapłacowe np. opieka medyczna, kursy językowe, karta Multisport

OCZEKUJEMY

  • 1-3 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla serwerów Java
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • gotowości do nauki języka niemieckiego
  • umiejętności pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • rozwój aplikacji internetowych oraz systemów biznesowych w języku Java, Java Script
  • wdrażanie rozwiązań i aplikacji bazujących na technologii J2EE, Spring

Odsapnij od korpo!

Osoby zainteresowane współpracą z Axxiome zapraszamy do przesłania aplikacji w postaci CV wraz z numerem referencyjnym Java/OP za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Axxiome Polska Sp. z o.o., ul. Oleska 121 45-231 Opole, tel. +48 71 750 40 56

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Axxiome Polska we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się