Oferta pracy

Developer

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o.O firmie

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 188h

Katowice

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych od ponad 30 lat należy do liderów na rynku producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych rozwiązań klasy MRPII/ERP. Naszym flagowym produktem jest ERP Impuls EVO, z powodzeniem używany w ponad 400 firmach produkcyjnych w Polsce.

Szukamy pracownika na stanowisko:

Developer

Zadania:

  • Programowanie systemu ERP na podstawie dostarczonych wymagań biznesowych
  • Udział w pracach związanych z utrzymaniem działania aplikacji u Klientów
  • Stosowanie praktyk inżynierskich obejmujących m.in. Code Review
  • Udział w zadaniach zespołu Scrumowego, współpraca z innymi w osiąganiu wspólnych celów

Wymagane umiejętności:

  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem: Delphi i/lub C# i/lub .NET
  • Doświadczenie w obsłudze baz danych (preferowana – ORACLE)
  • Znajomość dobrych praktyk obejmujących zasady tworzenia czystego kodu
  • Plusem będzie:
    • Znajomość technologii: HTML, CSS
    • Znajomość praktyk w zakresie tworzenia testów jednostkowych
    • Doświadczenie w pracy w Scrum

Oferujemy:

  • Możliwość pracy i rozwoju zawodowego w strukturach BPSC oraz Grupy Forterro
  • Pracę w zgranym, zmotywowanym zespole
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pakiet medyczny w Luxmed, karta Multisport
  • Możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Szkolenia wewnątrzfirmowe i szkolenia zewnętrzne
  • Przestrzeń do eksperymentowania
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Treningi umiejętności miękkich

Więcej o nas dowiesz się na www.BPSC.com.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza firma i ta oferta pracy to zapraszamy do złożenia aplikacji.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy