Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Developer

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o.O firmie

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 188h

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Delphi

  • C#

  • .NET

  • Oracle

  • HTML

  • CSS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie systemu ERP na podstawie dostarczonych wymagań biznesowych

  • Udział w pracach związanych z utrzymaniem działania aplikacji u Klientów

  • Stosowanie praktyk inżynierskich obejmujących m.in. Code Review

  • Udział w zadaniach zespołu Scrumowego, współpraca z innymi w osiąganiu wspólnych celów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem: Delphi i/lub C# i/lub .NET

  • Doświadczenie w obsłudze baz danych (preferowana – ORACLE)

  • Znajomość dobrych praktyk obejmujących zasady tworzenia czystego kodu

  • Znajomość technologii: HTML, CSS

  • Znajomość praktyk w zakresie tworzenia testów jednostkowych

  • Doświadczenie w pracy w Scrum

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Cel biznesowy -wpływ na realizację najważniejszych priorytetów klientów poprzez rozwój systemu ERP Impuls EVO

  • Możliwość pracy i rozwoju zawodowego w strukturach BPSC oraz Grupy Forterro

  • Pracę w zgranym, zmotywowanym zespole

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Branżowe platformy e-learningowe

  • Szkolenia wewnątrzfirmowe i szkolenia zewnętrzne

  • Przestrzeń do eksperymentowania

  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Treningi umiejętności miękkich

  • Możliwość w współpracy z interesującymi ludźmi o nietuzinkowych pasjach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

BPSC od 32 lat należy do liderów na rynku producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych rozwiązań klasy MRPII/ERP (system ERP Impuls EVO) oraz klasy MES wraz z oprogramowaniem do zarządzania projektami. Z rozwiązań BPSC korzysta już ponad 400 firm produkcyjnych w Polsce. Nasze systemy ERP i MES to rozwiązania kompleksowe, dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw o różnej wielkości, strukturze (Grupy Kapitałowe), reprezentujących różne branże.

Przewiń do profilu firmy