Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Obrzeżna 5

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • T-SQL

  • Microsoft SQL Server

  • ASP.NET

  • Angular

  • Entity Framework

  • NHibernate

  • JavaScript

  • jQuery

  • HTML

  • CSS

  • Visual Studio

  • Git

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rozwiązań mających na celu rozwój i utrzymanie systemu CRM.

  • Dbanie o jakość tworzonego kodu.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość .Net Framework 4 lub wyższy.

  • Bardzo dobra znajomość T-SQL (MS SQL Server minimum 2012).

  • Znajomość: ASP.NET – WebForms; Angular; Entity Framework/ NHibernate; JavaScript; jQuery; HTML; CSS; Visual Studio.

  • Doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM.

  • Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielnego rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole.

  • Znajomość WS I WCF oraz Microsoft Reporting Services.

  • Znajomość JIRA/Confluence.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • Zaoferujemy współpracę w dogodnym dla Ciebie modelu, w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę.

  • Zapewnimy atrakcyjne stawki zależne od Twojego doświadczenia, umiejętności oraz odpowiedzialności.

Etapy rekrutacji
1

Zdalna rozmowa kwalifikacyjna

2

Spotkanie rekrutacyjne

Świadczymy usługi IT dla międzynarodowych firm telekomunikacyjnych, finansowych oraz mediów cyfrowych. Klienci cenią nas za dobrą znajomość rynku, wysoką jakość usług oraz rzetelność. Nasze zespoły wyróżniają się zaangażowaniem i pasją z jaką realizujemy każde przedsięwzięcie. Oferujemy elastyczne warunki pracy, umożliwiające połączenie celów zawodowych z życiem prywatnym.

Przewiń do profilu firmy